Wymiana matryc Poznań        Wymiana matryc Poznań

Masz zbitą, pękniętą matrycę? Niewyraźny obraz lub rozmazane kolory na matrycy? Zadzwoń do nas na numer 501 587 779, zapytaj o cenę nowej matrycy! Szybka, bezpłatna wycena przez telefon tylko u nas!

Szanujemy Twój czas, błyskawiczna wymiana w ciągu 1-2 godzin!!

Wszystkie matryce typowe mamy na stanie, wyminiamy błyskawicznie w ciągu 1-2 godzin. Jeśli w twoim laptopie wystepuje matryca nie typowa, której na magazynie nie mamy sprowadzimy ją w ciagu 1 dnia roboczego.

Producenci często w tym samym modelu laptopa montują różne matryce o odmiennych parametrach. W przypadku wątpliwości co do wyceny matrycy nasz technik bezpłatnie sprawdzi, która matryca jest zamontowana w Państwa laptopie.

Montujemy tylko oryginalne matryce z 12 miesięczną gwarancją.

Laptop jako urządzenie przenośne jest narażony często na upadki czy otarcia, co może prowadzić do pęknięć matrycy. Matryca stanowi słabe ogniwo laptopów. Ulega częstym awariom i może być konieczna jej naprawa bądź wymiana. O tym, że matryca jest uszkodzona prócz oznak mechanicznych może świadczyć brak obrazu na ekranie, lub jego duże zaciemnienie.

Coraz częsciej producenci stosują klejone moduły wyświetlaczy lcd

Tego typu rozwiazania stosuja obecnie w swoich ultrabookach i tabletach

  • Apple – wszystkie modele MacBook, MacBook Pro, MacBook Air Ipad
  • Acer – modele ultrabooków serii S
  • Asus – tablety serii Transformer Book
  • Lenovo – tablet serii Yoga
  • Samsung wszystkie model ultrabooków seri Aktiv Book

Dzieki posiadanemu doswiadczeniu i oprzyrządowaniu, jako jeden z nielicznych  serwisów w Poznaniu oferujemy usługe wymiany matryc w takim przypadku.