Serwis naprawa Apple Poznań

 

 

 

 

 

Serwis naprawa Apple Poznań

Komputery firmy są cenione przez użytkowników za nowatorskie rozwiązania design i nie zawodność.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczna naprawę sprzętu Apple.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

Najczęstszymi usterkami laptopów Apple które usuwamy są

 • naprawa płyt głównych , wymiana układów BGA
 • wymiana matryc
 • naprawa lub wymiana taśm matrycy
 • naprawa po zalaniu
 • wymiana wentylatorów
 • czyszczenie układów chłodzenia
 • wymiana klawiatur
 • wymiana gniazd usb
 • wymiana gniazd zasilania
 • wymiana dysków twardych
 • wymiana napędów CD

 

Dla klientów z poza Poznania proponujemy dostarczenie do nas Państwa laptopa marki Apple naszym kurierem.

Osoby z Poznania i okolic zapraszamy do naszej siedziby pod adresem

Poznań ul. Krzyżowa 3

Na wszystkie nasze usługi udzielamy do 24 miesięcy gwarancji.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

przydatne linki

Apple Polska

Apple Polska wsparcie techniczne

sprawdz czy twój sprzet jest jeszcze na gwarancji

 

 

 

Apple Inc. (wcześniej Apple Computer Inc.) – amerykańska korporacja, która projektuje i produkuje elektroniki użytkowej, oprogramowania i komputerów osobistych z siedzibą w Cupertino w Kalifornii. Założona przez Steve Wozniak – projektant, Steve Jobs i Ronald Wayne. Produkty firmy są m.in:. Mac, iPod, iPhone i iPad. Oprogramowanie zawiera systemu Apple OS X operacyjny, przeglądarkę multimediów iTunes, pakiet oprogramowania z pakietu iWork i iLife multimedialny pakiet oprogramowania kreatywność, Aperture, pakiet profesjonalnych photography pakiet profesjonalnych rozwiązań wideo Final Cut Studio oraz zestaw narzędzi audio Logic Studio. Od stycznia 2010 roku firma działa poprzez 284 własnych sklepów detalicznych w dziesięciu krajach, oraz za pośrednictwem sklepu internetowego, sprzedaż sprzętu i oprogramowania.

W 2014 roku firma zatrudniała prawie 100 000 pracowników na całym świecie, a roczna sprzedaż przekroczyła 180 mld USD. W tym samym roku firma sprzedała ponad 169 milionów iPhone, co stanowiło wzrost o 13% w porównaniu do prawie 150,3 milionów sprzedanych jednostek w 2013 roku i prawie 68 milionów iPadów, 18,9 miliona komputerów Mac i prawie 14,4 miliona iPodów, co oznacza 45% spadek w stosunku do 26,4 milionów iPodów sprzedanych w 2013 roku największą część przychodów spółki w 2014 roku były przychody ze sprzedaży iPhone, który wyniósł prawie 102 miliardy USD.

Ze względu na ciekawe wzornictwo i konkretne kampanie reklamowe, Apple Inc. On stworzył unikalny standard w swoim segmencie rynku. Dotyczy to również klientów, wiele osób są lojalni wobec marki, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Według badań Forbes, Apple był najsilniejszą marką na świecie w 2012 roku.

 

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.