Wymiana matryc Poznań

Szanujemy Twój czas, błyskawiczna wymiana matrycy w laptopie w ciągu 1-2 godzin! 

Wszystkie popularne matryce mamy na miejscu w serwisie i wymieniamy je błyskawicznie w ciągu 1-2 godzin. Jeśli w twoim laptopie występuje matryca nietypowa, której nie mamy aktualnie na magazynie, sprowadzimy ją w ciągu 1 dnia roboczego.

Producenci często w tym samym modelu laptopa montują różne matryce o odmiennych parametrach. W przypadku wątpliwości co do wyceny matrycy nasz technik bezpłatnie sprawdzi, która matryca jest zamontowana w Państwa laptopie.

W naszym serwisie w Poznaniu montujemy tylko oryginalne matryce do laptopów z 12 miesięczną gwarancją

Laptop jako urządzenie przenośne jest narażony często na upadki czy otarcia, co może prowadzić do pęknięć matrycy. Matryca stanowi słabe ogniwo laptopów i jest bardzo wrażliwa na uszkodzenia. Ulega częstym awariom i  w takim wypadku może być konieczna jej naprawa bądź wymiana. O tym, że matryca jest uszkodzona prócz oznak mechanicznych może świadczyć brak obrazu na ekranie, lub jego duże zaciemnienie.

Coraz częściej producenci stosują klejone moduły wyświetlaczy LCD. Tego typu rozwiązania stosują obecnie w swoich ultrabookach i tabletach

  • Apple – wszystkie modele MacBook, MacBook Pro, MacBook Air Ipad
  • Acer – modele ultrabooków serii S
  • Asus – tablety serii Transformer Book
  • Lenovo – tablet serii Yoga
  • Samsung wszystkie model ultrabooków seri Aktiv Book

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i oprzyrządowaniu, jako jeden z nielicznych serwisów w Poznaniu oferujemy usługę wymiany matryc w takim przypadku.

Nasz serwis znajduje się na ulicy Krzyżowej 3 (Wilda) w Poznaniu. Jest to bardzo blisko centrum więc trafienie do nas nie powinno być problemem.

W ramach naszego serwisu oferujemy również usługi takie jak między innymi: