Serwis naprawa Hp Poznań

Naprawa laptopów HP Poznań

Komputery firmy HP są cenione przez użytkowników za swoją niezawodność i nowoczesne rozwiązania. Jednak tak jak każdy sprzęt elektroniczny również i one ulegają czasami usterkom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnego oprzyrządowania jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie ze wszystkimi usterkami dotykającymi zarówno najpopularniejsze modele jak i te rzadziej spotykane. W serwisie Unikom podejmujemy się naprawy wszystkich modeli laptopów, notebooków, komputerów i tabletów wykonanych przez tego producenta.

Diagnoza problemu w naszym serwisie jest zawsze darmowa! Na naprawę sprzętu decydujesz się dopiero po poznaniu kosztów.

Skontaktuj się z nami:

Usługi serwisowe HP w Poznaniu

Najczęstszymi usterkami laptopów HP, które usuwamy są:

  • wymiana układów BGA
  • naprawa płyt głównych
  • naprawa lub wymiana taśmy matrycy
  • wymiana wentylatorów
  • wymiana gniazd zasilania
  • wymiana gniazd USB
  • wymiana dysków twardych i napędów CD

Naprawiamy laptopy HP wszystkich serii (HP Pavilion, HP ProBook, HP Envy, HP Omen, HP ZBook, HP EliteBook, HP Spectre).

Cena i czas wykonania naprawy sprzętu HP

W serwisie Unikom zawsze możesz liczyć na bezpłatną diagnozę problemu oraz wycenę jego rozwiązania. Każda naprawa jest przez nas wyceniana indywidualnie ponieważ jej koszt zależy od wielu czynników takich jak stopień złożoności problemu czy dostępność części zamiennych. Informacje na temat tego jakich mniej więcej kosztów możesz się spodziewać znajdziesz na stronie Cennik.

Na wszystkie naprawy udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Naprawa sprzętu HP na Wildzie w Poznaniu

Napraw sprzętu HP dokonujemy w naszym serwisie na ulicy Krzyżowej 3 na poznańskiej Wildzie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 061 835 37 89 lub 501 587 779.

Możliwe jest również wysłanie do nas maila na adres unikom@unikom.pl. Jeśli nie możesz do nas przyjechać możliwa jest wysyłka sprzętu do naszego serwisu kurierem. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć na stronie  Zamów kuriera.

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.