serwis naprawa toshiba Poznań  Serwis naprawa Toshiba Poznań

 

Komputery firmy Toshiba są cenione przez użytkowników za nowatorskie rozwiązania design i nie zawodność

Zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczna naprawę sprzętu Toshiba .

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

Najczęstszymi usterkami laptopów Toshiba które usuwamy są

 • naprawa płyt głównych , wymiana układów BGA
 • wymiana matryc
 • wymiana gniazd usb
 • wymiana gniazd zasilania
 • wymiana dysków twardych
 • wymiana napędów CD
 • naprawa lub wymiana taśm matrycy
 • naprawa po zalaniu
 • wymiana wentylatorów
 • czyszczenie układów chłodzenia
 • wymiana klawiatur
 • usuwanie haseł z bios

 

 

Dla klientów z poza Poznania proponujemy dostarczenie do nas Państwa laptopa marki Toshiba naszym kurierem.

Osoby z Poznania i okolic zapraszamy do naszej siedziby pod adresem

Poznań ul. Krzyżowa 3

Na wszystkie nasze usługi udzielamy do 24 miesięcy gwarancji.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

 

Przydatne linki

sterowniki

O firmie Toshiba

Firma Toshiba została założona w 1939 roku w wyniku fuzji Shibaura Seisakusho (Shibaura Engineering Works)  oraz Tokyo Denki (Tokyo Electric). Shibaura Seisakusho został założony jako Tanaka Seisakusho przez Tanaka Hisashige w 1875 roku w Japonii pierwszy producent urządzeń telegraficznych. W 1904 roku został przemianowany Shibaura Seisakusho. Przez pierwszych dekadach 20 wieku Shibaura Seisakusho stała się głównym producentem ciężkich maszyn elektrycznych w Japonii w okresie Meiji zmodernizowany ery i stała się światowym mocy przemysłowej. Tokyo Denki powstała jako Hakunetsusha w 1890 roku i był pierwszym producentem w Japonii z tradycyjnymi żarówkami elektrycznymi. To później zróżnicowane w produkcji innych produktów konsumpcyjnych, a w 1899 roku został przemianowany Tokyo Denki. Połączenie Shibaura i Tokyo Denki stworzył nową firmę o nazwie Tokyo Shibaura Denki (Tokyo Shibaura elektryczny) (東京 芝 浦 電 気). Został szybko przydomek Toshiba, ale nie było aż do 1978 roku, że firma została oficjalnie przemianowana Toshiba Corporation.

W styczniu 2000 roku Toshiba wraz z firmami Matsushita oraz SanDisk Corporation powołała do życia organizację SD Association mającą na celu stworzenie i promocję standardu kart pamięci Secure Digital. SD Association zrzesza obecnie ponad 1000 firm i instytucji. Firmę Toshiba uważa się za jednego z twórców technologii stosowanych obecnie w wielu urządzeniach kart SD.

Obecnie jej głównym produktem są komputery typu notebook.
W swojej ofercie posiada także sprzęt biurowy, wyświetlacze ciekłokrystaliczne i plazmowe, pamięci Flash czy napędy DVD, a także smartfony. Toshiba prowadzi badania i projektuje również urządzenia energetyczne (np. baterię jądrową 4S).

Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła w roku 2009 najszybszy wówczas smartfon oznaczony symbolem TG01. W urządzeniu zastosowano po raz pierwszy procesor QSD8250 (Qualcomm Snapdragon) taktowany częstotliwością 1 GHz, zaimplementowano również duży wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4,1 cala.

W Polsce, w Kobierzycach pod Wrocławiem powstała fabryka telewizorów LCD, której uruchomienia dokonano w połowie 2007 roku.

 

 

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.