Serwis naprawa Fujitsu-Siemens PoznańSerwis naprawa Fujitsu-Siemens

 

 

 

 

Komputery firmy Fujitsu-Siemens są cenione przez użytkowników za nowatorskie rozwiązania design i nie zawodność

Zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczna naprawę sprzętu Fujitsu-Siemens .

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

Najczęstszymi usterkami laptopów Fujitsu-Siemens które usuwamy są

 • naprawa płyt głównych , wymiana układów BGA
 • wymiana matryc
 • naprawa lub wymiana taśm matrycy
 • naprawa po zalaniu
 • wymiana wentylatorów
 • czyszczenie układów chłodzenia
 • wymiana klawiatur
 • wymiana gniazd usb
 • wymiana gniazd zasilania
 • wymiana dysków twardych
 • wymiana napędów CD

Dla klientów z poza Poznania proponujemy dostarczenie do nas Państwa laptopa marki Fujitsu-Siemens naszym kurierem.

Osoby z Poznania i okolic zapraszamy do naszej siedziby pod adresem

Poznań ul. Krzyżowa 3

Na wszystkie nasze usługi udzielamy do 24 miesięcy gwarancji.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

 

Przydatne linki:

Sterownik

 

O firmie Fujitsu-Siemens

Fujitsu Siemens Computers GmbH był japoński i niemiecki producent IT. Firma została założona w 1999 roku jako joint venture pomiędzy 50/50 Fujitsu Limited z Japonii i Siemens Niemiec. W dniu 1 kwietnia 2009 roku, firma stała Fujitsu Technology Solutions w wyniku wykupienia udziału Fujitsu Siemens firmy.

Ofiary z Fujitsu Siemens Computers przedłużony z przenośnych i notebooków za pośrednictwem komputerów stacjonarnych, serwerów i pamięci masowej, rozwiązań i usług do klasy korporacyjnej infrastruktury IT. Fujitsu Siemens Computers miała obecność na kluczowych rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce, a produkty sprzedawane gdzie indziej sprzedawane były pod marką Fujitsu, z podziałem usługi rozszerzające zasięg do 170 krajów na całym świecie.

Fujitsu Siemens Computers położył nacisk na „zielonych” komputerów, i został uznany liderem i innowatorem w Green IT, przez wielu różnych oznakowań ekologicznych i środowiskowych, takich jak ENERGY STAR i Nordic Swan.

Po stronie Fujitsu, początki firmy może być wstecz do połowy 1980 połączenia PC-podziałów fińską firmę Nokia i Ericsson, gdy szwedzki Ericsson PC były znane ich ergonomii i jasnych kolorach. W roku 1991, Nokia Data został sprzedany do British International Computers Limited (ICL). Później MLK została wchłonięta przez Fujitsu. Jak na ironię, Fujitsu pierwotnie podział danych Fuji Electric, którego nazwa pochodzi od jej założycieli; „Fu” z Furukawa Electric Zaibatsu i „Ji” z jiimensu, japoński transliteracji do Siemens.

Linia Nokia MikroMikko kompaktowych komputerów stacjonarnych nadal produkowane w fabrykach kilogram w Espoo, Finlandia. Komponenty, w tym płyt głównych i kart sieciowych Ethernet zostały wyprodukowane lokalnie, dopóki produkcja została przeniesiona do Tajwanu. Międzynarodowo linia MikroMikko został wprowadzony do obrotu przez Fujitsu jako ERGOPRO.

Niemiecki połowa firmy Siemens Nixdorf Informationssysteme, było wynikiem połączenia Nixdorf Computer z Siemensa danych i technologii informatycznych branży.

W 2003 roku firma zdobyła nagrodę Wharton Infosys transformacja Biznes dla ich wykorzystania technologii informatycznych w branży w drodze przekształcenia.

Serwis naprawa Fujitsu-Siemens Poznań

 

 

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.