Serwis naprawa Hp Poznań        Serwis naprawa Hp Poznań

Komputery firmy Hp są cenione przez użytkowników za nowatorskie rozwiązania design i nie zawodność.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczna naprawę sprzętu Hp .

Podejmujemy się naprawy wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

Najczęstszymi usterkami laptopów Hp które usuwamy są

 • naprawa płyt głównych , wymiana układów BGA
 • wymiana matryc
 • naprawa lub wymiana taśm matrycy
 • naprawa po zalaniu
 • wymiana wentylatorów
 • czyszczenie układów chłodzenia
 • wymiana klawiatur
 • wymiana gniazd usb
 • wymiana gniazd zasilania
 • wymiana dysków twardych
 • wymiana napędów CD

 

Dla klientów z poza Poznania proponujemy dostarczenie do nas Państwa laptopa marki HP naszym kurierem.

Osoby z Poznania i okolic zapraszamy do naszej siedziby pod adresem

Poznań ul. Krzyżowa 3

Na wszystkie nasze usługi udzielamy do 24 miesięcy gwarancji.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

 

Przydatne linki:

sterowniki

 

O firmie HP

Firma Hewlett-Packard (HP) jest amerykańską globalną firmą informatyczną z siedzibą w Palo Alto, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Rozwija i oferuje szeroką gamę komponentów sprzętowych, jak również oprogramowania i usług dla konsumentów, związane z małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) oraz dużych przedsiębiorstw, w tym klientów w sektorze rządowym, zdrowia i edukacji.

Firma została założona w garażu w Palo Alto William „Bill” Redington Hewlett i David Packard „Dave”, zaczynając od linii elektronicznych urządzeń badawczych. HP to wiodący na świecie producent. Specjalizuje się w opracowywaniu i informatyki produkcji, przechowywania danych i sprzętu sieciowego, projektowanie oprogramowania i dostarczanie usługi. Główne linie produktów obejmują urządzeń komputery osobiste, serwery standardowe przedsiębiorstwa i przemysł, związanych z urządzeniami pamięci masowej, produkty sieciowe, oprogramowanie oraz szeroką gamę drukarek i innych produktów do przetwarzania obrazu. HP sprzedaje swoje produkty dla gospodarstw domowych, małych i średnich firm i przedsiębiorstw, jak również bezpośrednio poprzez dystrybucję online, elektronika konsumenta dostawy i biuro-sprzedawców, partnerów głównych dostawców oprogramowania i technologii. HP oferuje również usługi i działalność doradczą wokół swoich produktów i produktów partnerskich.

Hewlett-Packard imprezy firmowe obejmowały spin-off swojego elektronicznego i bio-analitycznych instrumentów pomiarowych ramach swojej działalności jako Agilent Technologies w 1999 roku, jego fuzji z firmą Compaq w 2002 roku i przejęciu EDS w 2008 roku, która doprowadziła do łącznych przychodów od $ 118,4 mld euro w 2008 roku i rankingu Fortune 500. 9 w 2009. W listopadzie 2009 roku, firma HP ogłosiła przejęcie firmy 3Com, z zamknięciem transakcji w dniu 12 kwietnia 2010 roku [6] W dniu 28 kwietnia 2010 roku, HP poinformował wykup Palm, Inc. $ 1.2 mld euro. W dniu 2 września 2010 roku, HP wygrał swoją wojnę o licytacji 3PAR z $ 33 oferty akcji ($ 2070000000), który Dell spadł na mecz.

W dniu 6 października 2014 roku, Hewlett-Packard ogłosił plany podzielenia działalności PC i drukarki z jej produktów i usług przedsiębiorstwa. Oczekuje się, że podział zakończy się w październiku 2015 roku i będzie prowadzić w dwóch spółek giełdowych: Hewlett Packard i HP Enterprise Inc.

 

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.