serwis naprawa samsung Poznań    Serwis naprawa Samsung Poznań

 

Komputery firmy są cenione przez użytkowników za nowatorskie rozwiązania design i nie zawodność.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczna naprawę sprzętu Samsung.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

Najczęstszymi usterkami laptopów Samsung które usuwamy są

 • naprawa płyt głównych , wymiana układów BGA
 • wymiana matryc
 • wymiana ekranów dotykowaych w tabletach
 • naprawa lub wymiana taśm matrycy
 • naprawa po zalaniu
 • wymiana wentylatorów
 • czyszczenie układów chłodzenia
 • wymiana klawiatur
 • naprawa lub wymiana pękniętych  obudów
 • wymiana gniazd usb
 • wymiana gniazd zasilania
 • wymiana dysków twardych
 • wymiana napędów CD

Dla klientów z poza Poznania proponujemy dostarczenie do nas Państwa laptopa marki Samsung naszym kurierem.

Osoby z Poznania i okolic zapraszamy do naszej siedziby pod adresem

Poznań ul. Krzyżowa 3

Na wszystkie nasze usługi udzielamy do 24 miesięcy gwarancji.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

Posiadamy w ofercie oryginalne zasilacze do laptopów Samsung.

 

Przydatne linki

sterowniki

O firmie Samsung

 

Samsung (Hangul: 삼성; hanja: 三星; Koreański wymowa: [sʰamsʰʌŋ]) to międzynarodowy koncern południowokoreański koncern z siedzibą w Samsung Miasta, Seul. Składa się on z wielu spółek zależnych i stowarzyszonych firm, w większości zrzeszonych pod marką Samsung, i jest największym w Korei Południowej chaebol (konglomerat biznesu).

Samsung została założona przez Lee Byung-Chul w 1938 roku jako firma handlowa. W ciągu najbliższych trzech lat, grupa zróżnicowane w dziedzinach, w tym przetwórstwo spożywcze, tekstylia, ubezpieczenie, papiery wartościowe i detalicznej. Samsung weszła w przemyśle elektronicznym w latach 1960 i przemyśle budowlanym i stoczniowym w połowie 1970 roku; obszary te będą prowadzić swój dalszy rozwój. Po śmierci Lee w 1987 roku, Samsung był podzielony na cztery grupy biznesowe – Samsung, Shinsegae grupowe, CJ Group i Hansol Grupy. Od 1990, Samsung coraz bardziej zglobalizowanym swoją działalność i elektroniki, zwłaszcza telefonów komórkowych i półprzewodników, stały się najważniejszym źródłem dochodów.

Wybitne Samsung zależne przemysłowe obejmują Samsung Electronics (największy na świecie firmą informatyczną mierzona 2012 przychodów i 4 w wartości rynkowej), Samsung Heavy Industries (2 co do wielkości budowniczego statków na świecie mierzone przez 2010 przychodów), i Samsung Inżynieria i Samsung C & T (odpowiednio na świecie 13 i 36-największych firm budowlanych). Inne ważne zależne obejmuje Samsung Life Insurance (14th-największe towarzystwo ubezpieczeń na życie w świecie), Samsung Everland (operator Everland resort, najstarszy park rozrywki w Korei Południowej) i Cheil Worldwide (15th na świecie co do wielkości agencja reklamowa mierzona 2012 przychodów).

Samsung ma potężny wpływ na rozwój gospodarczy, polityki, mediów i kultury Korei Południowej i był główną siłą napędową „Cud nad rzeką Han”.  Jej firm stowarzyszonych wyprodukować około jednej piątej łącznej Korei Południowej eksport. Dochody Samsunga była równa 17% $ jeden tysiąc osiemdziesiąt dwa mld PKB Korei Południowej.

Grupa Samsung, będąca dawniej konglomeratem (czebolem), zatrudnia obecnie na całym świecie ponad 400 tysięcy pracowników w przemyśle samochodowym, elektronicznym, chemicznym, lotniczym, stoczniowym, w handlu, hotelarstwie, parkach rozrywki, przy projektowaniu i budowie wysokościowców oraz w przemyśle tekstylnym i spożywczym. Po azjatyckim kryzysie finansowym, oddziały firmy Samsung, zajmujące się poszczególnymi sektorami rynku, są osobnymi firmami, podlegającymi Grupie Samsung. Działalność firmy w Korei jest zlokalizowana głównie w mieście Suwŏn, zwanym potocznie miastem Samsunga.

Obecnie firma Samsung jest sklasyfikowana na 20. miejscu listy najbardziej wartościowych firm na świecie, a wśród koreańskich studentów od lat prowadzi w rankingach na idealnego pracodawcę

 

 

 

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.