serwis naprawa dell Poznań        Serwis sprzętu Dell w Poznaniu

Komputery firmy Dell z uwagi na dobry stosunek jakości do ceny są bardzo popularne na naszym rynku.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczna naprawę sprzętu Dell.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

Najczęstszymi usterkami laptopów Dell które usuwamy są

 • naprawa płyt głównych , wymiana układów BGA
 • naprawa uszkodzeń obudów
 • wymiana zawiasów
 • wymiana gniazd zasilania
 • wymiana gniazd USB
 • wymiana matryc
 • naprawa lub wymiana taśm matrycy
 • naprawa po zalaniu
 • wymiana wentylatorów
 • czyszczenie układów chłodzenia
 • wymiana klawiatur

Dla klientów z poza Poznania proponujemy dostarczenie do nas Państwa laptopa marki Dell naszym kurierem.

Osoby z Poznania i okolic zapraszamy do naszej siedziby pod adresem

Poznań ul. Krzyżowa 3

Na wszystkie nasze usługi udzielamy do 24 miesięcy gwarancji.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży oryginalne zasilacze do laptopów Dell.

Oferujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich modeli laptopów, netbooków, tabletów i komputerów stacjonarnych tego producenta.

Przydatne linki

sterowniki

O firmie Dell

Dell Inc. jest własnością prywatną międzynarodowa firma amerykańska technologia komputerowa z siedzibą w Round Rock, Teksas, Stany Zjednoczone, które rozwija, sprzedaje, napraw i obsługuje komputery i związane z nimi produkty i usługi. Noszący imię swojego założyciela, Michael Dell, firma jest jednym z największych koncernów technologicznych na świecie, zatrudniających ponad 103,300 osób na całym świecie.

Dell sprzedaje komputery osobiste (PC), serwerów, urządzeń do przechowywania danych, przełączniki sieciowe, oprogramowanie, urządzenia peryferyjne, HDTV, kamery, drukarki, odtwarzacze MP3 i elektronikę zbudowanych przez innych producentów. Firma jest znana z innowacji w zarządzaniu łańcuchem dostaw i handlu elektronicznego, w szczególności jego bezpośrednim sprzedaży modelu i jego „build-to-order” lub „configure na zamówienie” podejścia do produkcji, dostarczanie poszczególnych komputerów skonfigurowanych według specyfikacji klienta. Dell był czystym producent sprzętu przez większość swojego istnienia, ale z nabyciem w 2009 roku Perot Systems z Dell wszedł na rynek usług IT. Firma jest już na kolejnych przejęć w systemach pamięci masowej i sieci, w celu poszerzenia swojego portfolio oferowania komputerów wyłącznie do dostarczania kompletnych rozwiązań dla klientów korporacyjnych.

Dell został wpisany pod numerem 51 na liście Fortune 500, aż do 2014 roku.Po przejściu prywatne w 2013 roku, nowo poufny charakter jej informacji finansowych zabezpiecza firmę przed wg Fortune. W 2014 roku był to trzeci co do wielkości producent PC na świecie po Lenovo i HP. [Dell jest obecnie nr 1 nadawca monitorów komputerowych na świecie. Dell jest szóstym co do wielkości firma w Teksasie przez całkowitych przychodów, zgodnie . do magazynu Fortune Jest to druga co do wielkości firma nie ropy w Teksasie – za AT & T – i największą firmą w obszarze Greater Austin  To była spółką giełdową. (NASDAQ: DELL), jak również składnikiem NASDAQ-100 i S & P 500, dopóki nie zostało zrobione w prywatnym wykupu lewarowanego który zakończył się dnia 30 października 2013 r.

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.